Pravidla


Pravidla dramatické soutěže


Soutěže se může zúčastnit kterýkoli autor píšící česky nebo slovensky s původní divadelní hrou, která dosud nebyla uvedena ani zveřejněna a nebude uvedena či zveřejněna do vyhlášení výsledků ročníku soutěže, do kterého autor hru přihlašuje. Soutěž je anonymní. Aura-Pont se zaručuje, že zachová před porotou naprostou anonymitu všech přihlášených příspěvků.


Přihlášenou hru zašle každý účastník soutěže na CD (DVD, flash disk) bez jména autora, a to v obálce, kam vloží i přihlášku do soutěže a potvrzení o zaplacení vstupního poplatku 500,-Kč za jednu hru (pošt.poukázkou - na adresu Aura-Pont s.r.o., Veslařský ostrov 62, 147 00 Praha 4, nebo bankovním převodem.


Pětičlenná porota soutěže bude jmenována agenturou Aura - Pont. Porota si vyhrazuje právo v případě nedostatku kvalitních textů některou z cen neudělit. Jména finalistů soutěže se zveřejní na tiskové konferenci, výsledky vyhlašuje nadace v průběhu slavnostního večera. Podrobné informace o pravidlech probíhajícího ročníku:  dramatická soutěž.


Pravidla udílení cen v inscenačních kategoriích

 

Ceny v inscenačních kategoriích jsou udělovány na základě hlasování kritiků oslovených časopisem Svět a divadlo. Každý kritik může provést až tři nominace v každé z kategorií. Vítěz je vyhlášen na základě prostého součtu hlasů v jednotlivých kategoriích. Celkový přehled o hodnocení otiskuje časopis Svět a divadlo.


Zpět  |  Nahoru  |  Tisk

Úvodní stránka  Domů

Copyright © Aura-Pont s.r.o. 2005 - 2010  |  Publikováno systémem inCMS  |  Webdesign Inexes